Vážení zákazníci,

Vítam Vas na našej stránke DJ a hudobné produkcie.

Základom každej kvalitnej hudobnej produkcie je žánrová pestrosť ,kvalitný zvuk, osvetlenie a moderovanie. 

Náš repertoár je naozaj bohatý, pozostávajúci s niekoľkých desiatok tisíc skladieb od oldies až po súčasné najnovšie hity.

Oldies zahrňajúce známe hity zo 60-70-80-90-tých rokov, ktoré sú rokmi overené a dodnes sú populárne a žiadané na spoločenských podujatiach.

Repertoár je ďalej členený:

– podľa žánrov ako dance, vyšaľovačky (klasiky ľudovej zábavy) , pop, rhythm & blues,funky, latino, hip-hop, rap, jazz, club, house, trance, rock, slaďáky, country, remixy, megamixy, ľudovky a pod.

– podľa krajín – slovenská, česká, maďarská, talianská, nemecká a poľská hudobná scéna.

Ľudovkový repertoár zahrňuje známe slovenské, české, maďarské, rómske, šarišské a rusnácke ľudové hity.

Hudba počas prestávok: inštrumentálne melódie ako easy listening (známe hity v inštrumentálnom prevedení – veľký orchester, saxafón, gitara, klavír, pánska píšťala), latino instrumental, smooth jazz, club instrumental a pod.

V zásade platí, že aj tá najlepšie prevedená hudobná produkcia môže byť znehodnotená nekvalitným alebo slabým zvukom, ktorý rušivo pôsobí na publikum. Namiesto perfektného hudbného zážitku výsledok je sklamanie ( brum, šum, skreslenie, rezonancie, pískanie mikrofónu, nevyvážené frekvenčné pásma a pod.).

Z tohto dôvodu používame veľmi kvalitný profesionálny zvukový systém na dosiahnutie čo najvernejšieho zvuku s príslušnou silou a bez rušivých elementov.
Výkon zvukovej aparatúry je postačujci aj na kvalitné ozvučenie veĺkých sál ako sú kultúrne domy, estrádne sály a pod. Koncová aparatúra je vždy prispôsobená danej miestnosti a ich akustickým vlastnostiam.

Používanie svetelných efektov vo veľkej miere napomáha k zvýšeniu atmosféry zábavy. Podľa druhu a veľkosti hudobnej produkcie používam klasické svetelné efekty, LED efekty, lasery, svetelné rampy, dymostroj a pod.

Hudobná produkcia bude zrealizovaná v súlade s požiadavkami zákazníka.

Okrem Dj služieb Vám zabezpečíme živú kapelu, country skupinu, cimbalovku alebo sólistov – klávesy, harmonikár, huslita a pod.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 
© Copyright foto-hudba-video