Na základe našich dlhoročných skúseností  poskytujeme v oblasti video tvorby širokú paletu služieb.

Tvorivý prístup pri videozáznamoch a spracovaní, profesionalita našich kameramanov a prispôsobenie sa požiadavkám zákazníkov, to sú naše priority.
V oblasti video tvorby pôsobíme na Slovensku od r.2007, avšak naša činnosť sa začala v roku 1997 v USA.

Videoprodukcia je zameraná na svadby, stužkové slávnosti, krstiny, sväté prijímania, životné jubileá a rôzne spoločenské a kultúrne podujatia.
Naši kameramani dlhodobo spolupracujú s televíznymi spoločnosťami menšieho aj väčšieho formátu pre ktoré vyrábame krátke a dokumentárne filmy, reportáže a relácie a v neposlednom rade reklamné spoty.
V prípade záujmu ponúkame Vám aj tieto služby.

Do Vášho videa sa snažíme vniesť život, akciu, radosť. Dôraz kladieme na profesionálny strih a hudobný podmaz.
Video je prispôsobené vo všetkých smeroch Vašim požiadavkám, či sa jedná o dľžku videa, výberu hudby, spôsobu použitia efektov, tituliek a pod. Sme otvorení nápadom a ak nemáte presnú predstavu o Vašom videu, radi Vám poradíme.
Naše video bude pre Vás a Vašich blízkych nezabudnuteľnou spomienkou plnou akcie, života a rytmu. Nudiť sa zaručene nebudete.

Cena je stanovená dohodou a závisí od náročnosti Vašich požiadaviek ako napr. počet kameramanov, časová náročnosť (začiatok a koniec natáčania), použitá technika, počet celkových výjazdov súvisiacich so zákazkou a pod.
Pôsobíme hlavne v Košickom kraji, ale radi za Vami vycestujeme v rámci celej SR, avšak v tomto prípade je potrebné rátať s dodatočnými nákladmi ako je cestovné, možné ubytovanie a pod.

V prípade, že objednávateľ objedná okrem video služieb aj niektorú z ostatných služieb ako Deejay, Fotograf, poskytujeme celkovú zľavu za objednaný balík služieb.

V galérií Vám ponúkame ukážky z naších prác, ale pri osobnom stretnutí máte možnosť prezrieť si celé projekty z nášho archívu.
Podmienkou definitívneho objednania videoslužieb je uzavretie zmluvy a zaplatenie zálohy.

Tešíme sa na spolupácu s Vami.
© Copyright foto-hudba-video