Svadobný kameraman – služba, bez ktorej sa dnešná svadba nezaobíde.

Vitajte!

Vy zasnúbení, ale aj Vy, náhodne okolo klikajúci. :-)

Na úvod niečo o mne. Filmovaniu sa venujem už asi dvadsať rokov, avšak moje prvé svadobné video som vyrobil v roku 1997 v USA. Požiadal ma o to môj kamarát, ktorý sa rozhodol vstúpiť do stavu manželského so svojou vyvolenou. Všetky ponuky svadobných kameramanov sa mu samozrejme zdali drahé, keďže o náročnosti tejto práce nemal ani poňatia, ale hlavný dôvod jeho nespokojnosti bol ten, že všetky práce, všetky svadobné videá sa mu zdali rovnaké, len ľudia a miesto boli iné, ale hlavne:  nudanuda, nuda.
Po zhliadnutí niektorých vídeí som s ním do istej miery musel súhlasiť. Upozornil som ho, že všetky tie práce boli len videá zo svadby, alebo svadobný videozáznam, síce podfarbený komerčnou hudbou a prešpikovaný prelínaniami a efektami, ale stále len videozáznam. A to nie je moja parketa.
Tak  som  mu  ponúkol,  že  mu  vyrobím  videofilm  o  jeho  svadbe, alebo ináč:

SVADOBNÝ FILM

A práve to Vám ponúkam. UMENIE VO VAŠÍCH SPOMIENKACH. Vyrobím Vám Váš svadobný film. Efekty a prelínania používam len tam, kde sa hodia, video nepodmazujem hudbou, ale strihám do hudby, najčastejšie do tzv. scénickej, ktorá dokáže nenásilným spôsobom zvýrazniť pocity a emócie vo Vás vybudené dejom odohrávajúcim sa na televíznej obrazovke. Snažím sa o prelínanie romantiky a dynamiky v každom použitom videoklipe,  aby videofilm nebol nudný, aby ste ho mohli sledovať so záujmom a bez pretáčania.

Moja skúsenosť je pre mňa dobrou oporou a moja predstavivosť spojená s tvorivosťou mi pomáhajú uspokojovať predstavy mladomanželov už dobrých 15 rokov. Mojou hnacou silou je túžba dať ľuďom takú pamiatku na ich svadobný deň, ktorú si radi pozrú hociktorý čas, nezávisle od dátumu výročia ich svadby. Preto ja, ako Váš kameraman na svadbu ale i môj kolega svadobný fotograf, si dávame za úlohu uspokojiť Vaše sny a predstavy filmom a fotografiami na vysokej úrovni.

V dnešnej dobe je mnoho kameramanov, ktorý ponúkajú výrobu kvalitného svadoného videa, ale málo profesionálov, ktorý to aj naozaj dokážu. A práve s tými málo profesioálmi Ma-To team spolupracuje. Ak mám Váš termín už obsadený, pošlem za seba náhradu, za ktorej kvality a profesionalitu na základe dlhorčných skúseností ručím.

Prosím, pozrite si ukážky našej tvorby – ukážky: svadobný kameraman
alebo ukážky tvorby fotografa – ukážky: svadobný fotograf.

Jedna rada na záver. Pri výbere kameramana na svadbu, ale aj fotografa na svadbu sa nikdy nerozhodujte len podľa ceny, lebo sa môže ľahko stať, že po zhliadnutí Vášho svadobného videa, alebo svadobných fotografií si poviete: “no čo už, bolo to lacné”.

NEROZHODUJTE SA LACNO, ROZHODUJTE SA SPRÁVNE.

© Copyright foto-hudba-video