Svadobný fotograf a moja svadba

   Fotograf – neodmysliteľná súčasť každej svadby.

Moja svadba – Môj veľký deň. Deň, ktorý si chce každý uchovať v pamäti čo najdlhšie a najvernejšie. Avšak po rokoch spomienky predsa len zoslabnú, chuť svadobnej polievky prekryjú chute nové, tóny hudby budú znieť vzdialene. Ale svadobná fotografia a svadobné video nás vie vrátiť späť v čase. A tu sa na chvíľku zamyslíme. Oplatí sa najať služby profesionálneho fotografa, alebo využijeme kamaráta s dobrým fotoaparátom? Odpoveď je jednoduchá: Moja svadba – Môj veľký deň.

Vitajte!
Venujem sa fotografovaniu z lásky k tomuto médiu, z obdivu k zachytenému  momentu, ktorý mnohokrát donúti človeka na chvíľu sa zastaviť a nechať sa unášať pocitmi, ktoré v nás umelecká fotografia, ale aj obyčajná momentka dokáže vyvolať.
Nie nadarmo sa hovorí – dobra fotografia je hodná tisíc slov.

Svadba sa fotí len raz. Ten najkrajší okamih, keď si poviete svoje „Áno“, sa nedá zopakovať a preto musí byť zaznamenaný s istotou a presnosťou. Profesionálny svadobný fotograf Vám bude väčšou zárukou na úspech.

Svadobný fotograf vie byť aj dobrým spravodajcom. Takže bude ochotný Vás sprevádzať po celý Váš deň, od času chystania sa, cez sobáš a svadobnú hostinu až po Váš odchod domov už ako čerstvá novomanželská dvojica.

Ak Váš termín už mám obsadený, nič sa nedeje, lebo  spolupracuje mes viacerími svadobnými fotografmi, ktorých kvality sú overené dlhoročnými skúsenosťami. Ale aj naše kapacity nie sú neobmedzené, preto neváhajte a objednate si služby svadobného fotografa, svadobného kameramana, alebo Dj-a s predstihom.

Veľa šťastia vo Vašom spoločnom živote. Dúfam že sa uvidíme vo Váš svadobný deň, ale i keď nie, nech Vás láska a šťastie sprevádza po celý život.
Váš svadobný fotograf.


Poznámka:
moja ponuka fotografa platí nie len pre svadby,  ale aj pre iné rodinné oslavy ako napr. narodeniny, krstiny, a pod. Tak isto ako ja, i moji kolegovia , kameraman a dídžej ,   sú ochotnými profesionálmi k Vašej dispozícii pre rôzne rodinné a spoločenské akcie. Sme ochotný pracovať pre firemné a spoločenské podujatia  každého druhu.

                                                 mareknemcik@yahoo.com          +421 908 479 343

© Copyright foto-hudba-video
 
© Copyright foto-hudba-video